Бузок в саду

Бузок один з улюблених декоративних чагарників. Зазвичай росте біля кожного двору. Люблять його не тільки за красу та аромат, а також за те що він потребує мінімального догляду.

Після того як бузок відцвів, потрібно обов'язково відцвітини обрізати. Вони засихають, бузок стає недекоративним. Деякі сорти намагаються зав'язати насіння і витрачають на це енергію. А насіння нам все одно не потрібне, тому просто кінці обрізають. Але бажано не дуже глибоко, тому що вище будуть розвиватися квіткові бруньки для наступного року.


Бузок досить добре прищеплювальна культура. На одному кущі можна мати сорти різних забарвлень. Якщо прищепити бузок на напівдикі сорти, то будьте напоготові. Тому що сортовий бузок більш вибаглива культура, ніж напівдикий. Через деякий час дика поросль може забивати культурну рослину. І тоді через деякий час кущ може перетворитися в дикий. Щеплення зазвичай роблять в березні на початку квітня.


Один з варіантів живлення. Навесні під бузок дати кілька жмень карбаміду (мочевино - азотного добрива), щоб сформувався нормальний листовий апарат. У першій половині літа використовую комплексне мінеральне добриво, в якому є азот, фосфор, калій.

Садити бузок, як і всі плодові рослини, декоративні чагарники, краще восени або ранньою весною. Відкопувати пагони теж восени або навесні. Практично в любу пору року можна садити саджанці з закритою кореневою системою.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Повторні посіви та посадки влітку червень, липень, серпень

Вирощування та посадка озимого часнику

Царська корона, фритіллярія, рябчик - багаторічна весняна квітка